Lifecell запустив зручний тариф за мінімальною ціною

Автор: Анастасия Березовская

20 Гб інтернету, безліміт в мережі та 700 хвилин на інші оператори - Lifecell запустив найзручніший тариф за мінімальною ціною. Мобільний оператор пропонує широкий спектр послуг всього за 80 гривень на місяць.

Lifecell запустив зручний тариф за мінімальною ціною - today.ua
Young handsome guy enjoying a telephonic conversation

Український мобільний оператор Lifecell пропонує клієнтам перейти на новий тариф, вартість якого на сьогоднішній час є однією з найнижчих. При цьому в нього входить маса «плюшок» - від кількості інтернету до хвилин на інші оператори.

Всього за 80 гривень на місяць клієнти, які обрали тариф «Смарт Лайф», отримають 20 гігабайтів інтернету. Також в цю вартість входять безкоштовні дзвінки всередині мережі та 700 хвилин на інші оператори та стаціонарні телефони по всій території України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Примітно те, що даний тариф дається не на 4 тижні, як было заведено у мобільних операторів раніше, а на цілий операторський місяць - 28 днів.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Нагадаємо, мобільний оператор Lycamobile запустив доступний тариф за 1 гривню в день. У нього входять безліміт в мережі, 200 хвилин на інші оператори, 300 дзвінків за кордон і 4Гб інтернету.