Названо найбільш затребувані професії в найближчі 4 роки

В ході Всесвітнього економічного форуму прозвучали прогнози аналітиків про те, які професії будуть затребувані в 2025-му році. На думку експертів, в найближчі чотири роки автоматизація праці та впровадження нових технологій повністю змінять ринок праці, 40% працівників доведеться перекваліфікуватися, а більше 70% повинні будуть працювати над придбанням нових навичок.

Названо найбільш затребувані професії в найближчі 4 роки - today.ua

У доповіді The Future of Jobs на Всесвітньому економічному форумі прозвучав прогноз, що незабаром буде створено 97 мільйонів нових робочих місць, але при цьому зникнуть більш 85 мільйонів вакансій. Аналітики-економісти стверджують, що найбільш затребуваними в 2025 році стануть фахівці з штучного інтелекту і машинного навчання, з аналізу даних, професіонали в цифровому маркетингу і стратегії, експерти по автоматизації. Названо найбільш затребувані професії в найближчі 4 роки Автоматизація та впровадження технологій залишить без роботи більшість секретарів, адміністраторів, фахівців з введення даних, бухгалтерів, рядових робітників на заводах і механіків.

У доповіді також було відзначено, що багато компаній проводять трансформації, в зв'язку з чим, працівники набувають нові, необхідні для ефективної роботи в сучасному світі навички і знання.

До 2025 року найціннішими і корисними для компаній будуть співробітники, здатні до критичного мислення, до знаходження нестандартних рішень в складних ситуаціях, що володіють високим рівнем самоорганізації та прагненням до постійного розвитку і самонавчання.

Нагадаємо, раніше експерти назвали саме «розумне» місто світу. Ним виявився мегаполіс в Китаї, де впроваджені унікальні технології.