Viber запустив «українські гіфки» із зображенням найвідоміших зірок країни

У компанії Rakuten Viber повідомляють, що популярний месенджер запустив «українські гіфки». Тепер користувачі з України зможуть висловити свої емоції, використовуючи GIF-файли з зображенням видатних людей країни.

Viber запустив «українські гіфки» із зображенням найвідоміших зірок країни - today.ua

У прес-службі Rakuten Viber в Україні напередодні новорічних свят порадували українців чудовою новиною. В месенджері з'явилися «українські гіфки» із зображенням найпопулярніших українських акторів, співаків, учасників телевізійних програм тощо. Нова функція вже доступна на всіх пристроях Android і iOS країни.

Viber продовжує створювати якісний локальний контент для жителів України, які тепер за допомогою нових GIF-файлів зможуть проявити себе і поділитися своїми емоціями з друзями. Для того, щоб скористатися доповненням, необхідно натиснути на кнопку GIF в нижній частині чату, знайти вкладку «українські гіфки» і вибрати файл, який вам найбільше подобається. Alyona Alyona, СТБ, Новий, TET і т. Д. - всі зірки українського ТБ і шоу-бізнесу є в новому GIF-додатку.

Viber запустив «українські гіфки» із зображенням найвідоміших зірок країни

Важливо! Щоб отримати доступ до «українських гіфок», поновіть Viber до останньої версії.

Крім того, в прес-службі нагадали, що будь-який користувач Viber може самостійно створювати унікальні GIF-файли. Для цього ви можете:

"...записати коротке відео на камеру всередині програми або вибрати готове відео з галереї і перетворити його в нескінченний GIF в режимі бумеранга, прискорення або реверсу, прикрасивши його підписами різних шрифтів і квітів, а також малюнками або стікерами", - повідомили в прес-службі Rakuten Viber в Україні.

Нагадаємо, раніше Viber запустив новий додаток для обміну документами між компаніями і клієнтами.

  • ТЕГИ