Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют

Автор: Марченко Любов

Біткоін і всі інші криптовалюти, які з'явилися після нього - дуже ненадійний засіб накопичення. В один не прекрасний момент власники віртуальних платіжних засобів можуть виявитися жебраками. Таке попередження зробило Управління фінансового нагляду США (FCA) на своєму офіційному сайті.

Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют - today.ua

Останнім часом криптовалюти і, зокрема, основна з них - біткоін, радують серця володарів цих платіжних засобів. У другій половині грудня-початку січня біткоін ріс зі швидкістю мильної бульбашки. Правда, в останні дні вартість криптовалюти знизилася, проте не настільки, щоб вона перестала бути привабливою для бажаючих примножити свої заощадження.

Однак у повідомленні FCA попереджають, що біткоіни дуже ненадійний платіжний засіб, як і всі фінансові операції (інвестиції і кредитування), що з ним пов'язані. Звісно, якщо пощастить, на них можна непогано піднятися, проте можна і все відразу втратити.

"Якщо споживачі вкладають кошти в ці типи продуктів, вони повинні бути готові втратити всі свої гроші", - попереджає американський фіннагляд.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У зв'язку з цим FCA дає співвітчизникам кілька порад, як максимально вберегти себе від нелегальних фірм, які працюють на ринку криптовалюти і, зокрема, з біткоїнами.

У чому потрібно переконатися

  1. Якщо клієнти мають справу з американською фірмою, то слід переконатися, чи включена вона до Реєстру фінансових послуг або в список фірм із Тимчасовою реєстрацією.
  2. Якщо фірма не зареєстрована, то не зайвим буде поцікавитися, чи має вона права працювати без реєстрації.
  3. Якщо такого права у фірми немає, це означає, що фірма працює нелегально. В такому випадку FCA пропонує споживачам якомога швидше вивести звідти свої заощадження.

При цьому українцям не зайвим буде пам'ятати, що в Україні ні біткоіни, ні інші криптовалюти поки не визнані платіжним засобом. Однак Нацбанк має намір найближчим часом ввести вітчизняну криптовалюту.