Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют

Біткоін і всі інші криптовалюти, які з'явилися після нього - дуже ненадійний засіб накопичення. В один не прекрасний момент власники віртуальних платіжних засобів можуть виявитися жебраками. Таке попередження зробило Управління фінансового нагляду США (FCA) на своєму офіційному сайті.

Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют - today.ua

Останнім часом криптовалюти і, зокрема, основна з них - біткоін, радують серця володарів цих платіжних засобів. У другій половині грудня-початку січня біткоін ріс зі швидкістю мильної бульбашки. Правда, в останні дні вартість криптовалюти знизилася, проте не настільки, щоб вона перестала бути привабливою для бажаючих примножити свої заощадження.

Однак у повідомленні FCA попереджають, що біткоіни дуже ненадійний платіжний засіб, як і всі фінансові операції (інвестиції і кредитування), що з ним пов'язані. Звісно, якщо пощастить, на них можна непогано піднятися, проте можна і все відразу втратити.

"Якщо споживачі вкладають кошти в ці типи продуктів, вони повинні бути готові втратити всі свої гроші", - попереджає американський фіннагляд.

Біткоїн може луснути, як мильна бульбашка: в США попередили про ненадійність криптовалют

У зв'язку з цим FCA дає співвітчизникам кілька порад, як максимально вберегти себе від нелегальних фірм, які працюють на ринку криптовалюти і, зокрема, з біткоїнами.

У чому потрібно переконатися

  1. Якщо клієнти мають справу з американською фірмою, то слід переконатися, чи включена вона до Реєстру фінансових послуг або в список фірм із Тимчасовою реєстрацією.
  2. Якщо фірма не зареєстрована, то не зайвим буде поцікавитися, чи має вона права працювати без реєстрації.
  3. Якщо такого права у фірми немає, це означає, що фірма працює нелегально. В такому випадку FCA пропонує споживачам якомога швидше вивести звідти свої заощадження.

При цьому українцям не зайвим буде пам'ятати, що в Україні ні біткоіни, ні інші криптовалюти поки не визнані платіжним засобом. Однак Нацбанк має намір найближчим часом ввести вітчизняну криптовалюту.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...
Українцям розповіли, що може спровокувати зниження цін на газ найближчим часом
Ситуація з тарифами на газ в Україні незабаром може докорінно змінитися. Ціни на блакитне паливо будуть залежати від поведінки самих українців, які за...
Оля Полякова похвалилася розкішним видом на озеро з вікна свого будинку
Оля Полякова не раз показувала шанувальникам свій розкішний приватний будинок, і ось зірка знову вирішила нагадати, в яких умовах вона живе. Полякова ...
Кабмін затвердив категорії громадян, які в травні отримають грошову допомогу від держави
Кабінет міністрів України прийняв рішення на початку травня 2021 роки виплатити одноразову грошову допомогу деяким категоріям громадян країни. Виплата...