Київстар зваблює клієнтів дешевим інтернетом: місячна плата за послугу лише 10 гривень

Автор: Марченко Любов

Київстар запустив у деяких містах дешевий безлімітний інтернет, вартість якого становить лише 10 гривень на місяць. Клієнти охоче спокушаються новою ціною. Проте конкуренти на ринку інтернет-послуг ополчилися проти компанії.

Київстар зваблює клієнтів дешевим інтернетом: місячна плата за послугу лише 10 гривень - today.ua

З такою ціновою пропозицією Київстар вийшов ще в минулому році в Маріуполі. Там "київстарівці" запропонували городянам проводовий широкосмуговий інтернет всього за 10 гривень на місяць. Інші провайдери тут же звинуватили компанію в недобросовісный конкуренції, вважаючи, що Київстар свідомо демпінгує, щоби залучити до себе якомога більше клієнтів. А потім, коли користувачі всі перейдуть до них, компанія підвищить ціни на свої послуги.

Проти Київстар дружно ополчилися всі представники Інтернет-асоціації України, яка налічує понад 220 великих і малих компаній, що промишляють на просторах нашої країни. Вони кажуть, що ціна такого інтернет-пакету не може бути меншою за сто гривень, і що Київстар вдається до недобросовісної конкуренції з метою захоплення ринку.

Київстар зваблює клієнтів дешевим інтернетом: місячна плата за послугу лише 10 гривень

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Що відповіли в компанії Київстар

У свою чергу, в Київстар відповіли, що компанія дотримується зваженої тарифної політики, порівнюючи свої запити із фінансовими можливостями своїх клієнтів, які зараз, в умовах пандемії, залишають бажати кращого. Тому Київстар намагається виставляти помірні ціни за свої послуги.

Однак в окремих регіонах компанія дійсно може пропонувати споживачам нижчі ціни. При цьому Київстар не приховує, що зацікавлений в просуванні свого бренду на ринку цих регіонів. Втім, керівництво Київстар не бачить в тому нічого протизаконного і вважає, що інші компанії також мають право вдатися до такого способу залучення клієнтів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому президент компанії Олександр Комаров не приховує, що"Київстар має намір через два-три роки охопити не менше п'ятої частини ринку високошвидкісного фіксованого інтернету.

Нагадаємо, Київстар також запускає дешевий безлімітний інтернет в всіх обласних центрах України. Місячна вартість такого пакета перші два роки становитиме 25 гривень. Потім, через два роки, щомісяця доведеться платити по 125 гривень.