“Нова пошта“ розповіла, як можна отримати гроші за відправлення “безконтактним“ способом

Автор: Марченко Любов

Нова пошта нагадала клієнтам на своїй сторінці у Facebook, що отримати гроші за відправлену посилку вони можуть не лише в поштовому відділенні, а й безпосередньо на свою банківську карту.

“Нова пошта“ розповіла, як можна отримати гроші за відправлення “безконтактним“ способом - today.ua

Нині, коли в світі лютує пандемія коронавірусу, "безконтактний" сервіс набуває особливого змісту. Тому "Нова пошта" вирішила підказати своїм клієнтам, що їм не обов'язково приходити у відділення компанії, щоб одержати гроші за своє відправлення.

Все можна зробити набагато простіше - так би мовити "безконтактним" способом. Для цього лише потрібно вказати номер свого карткового рахунку в особистому кабінеті "Нової пошти". І все - через півгодини гроші за відправлення будуть на вашій банківській картці. “Нова пошта“ розповіла, як можна отримати гроші за відправлення “безконтактним“ способом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Чекаєш на грошовий переказ за своє відправлення? А ти знав, що можна не йти до відділення і отримати гроші прямо на карту? Вказуй номер свого карткового рахунку в особистому кабінеті Нової пошти, і отримуй гроші протягом 30 хв після сплати відправлення. Швидко, легко і без зайвих контактів ", - повідомляють у публікації.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Нагадаємо, компанія "Нова пошта" обзавелася кур'єрським сервісом. Тепер у неї є можливість доставляти посилки клієнтам навіть за півгодини.