Telegram після оновлення отримав нові корисні функції

Популярний месенджер Telegram протягом 2020 року запустив 12 оновлень, останнє з яких вийшло кілька днів тому. В оновленому Telegram 7.3 з'явився ряд приємних новинок, деякі з яких доступні тільки за гроші.

Telegram після оновлення отримав нові корисні функції - today.ua

На безкоштовній основі користувачі Telegram отримали нову фішку у вигляді голосових чатів, розширені можливості редагування та новий пакет унікальних емодзі.

Голосовий чат в Telegram представляє собою аудіоконференцію. Такої опції немає ні в Viber, ні у Facebook. Прив'язується голосовий чат до будь-якої групи і працює паралельно з текстовим спілкуванням. Крім основної листування, зверху розміщується спеціальний блок, де ведеться спілкування голосом. При цьому, приєднатися до чату може кожен учасник групи. Telegram після оновлення отримав нові корисні функції В оновленій версії Telegram 7.3 для Android-систем доступний режим відображення голосового чату поверх всіх додатків. При активації цього режиму у користувачів смартфонів з'явиться іконка у вигляді мікрофона, завдяки якій за секунду можна приєднатися до обраної аудіоконференції.

Власники Apple-гаджетів зможуть начитувати голосові повідомлення за допомогою Siri. У них також тепер не буде необхідності завантажувати зображення для редагування, адже відповідний редактор з'явиться прямо в Telegram.

На цей раз розробники Telegram додали в панель майже 20 нових емодзі, серед яких є кілька анімацій зі звуком.

Раніше повідомлялося, що мобільний додаток WhatsApp вже з наступного року стане недоступним на платформах iOS 8 і Android 4.0.2, а також більш старих версіях цих операційних систем.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com