У світі безповоротно втрачено 4 мільйони біткоїнів: доларові мільйонери, які ними не стали, розповіли свої невигадані історії

Тим часом, як біткоїн демонструє безпрецедентне зростання і нестримно додає в ціні, у світі вже безповоротно втрачено близько 4 мільйонів біткоїнів, які ніколи не будуть виплачені готівкою. У долаах сума втраченого на сьогодні становить близько 140 мільярдів.

У світі безповоротно втрачено 4 мільйони біткоїнів: доларові мільйонери, які ними не стали, розповіли свої невигадані історії - today.ua

Втрачені біткоїни ніхто не крав, бо це неможливо, і ніхто не наклав на них загребущу руку. В тому, що вони пропали, винні самі їхні власники. За інформацією, оприлюдненою New York Times, 3 700 000, або близько 20% від усіх, існуючих в світі біткоїнів (наразі їх у світі налічується 18,5 мільйона), знаходяться на електронних гаманцях, до яких втрачено доступ.

Видання зібрало історії декяких людей, які могли стати доларовими мільйонерами, але не стали ними лише через власну легковажність.

Бред Ясар, підприємець із Лос-Анджелеса

У чоловіка в електронному гаманці зберігаються тисячі біткоїнів, які зараз можна було би конвертувати в мільйони доларів. Вони зберігаються на кількох жорстких дисках. Але чоловік давно втратив паролі від гаманців, які свого часу не спромігся надійно зберегти.

"Протягом кількох років я витратив сотні годин, намагаючись увійти в свої гаманці, але все виявилось марним", - признається чоловік.

У світі безповоротно втрачено 4 мільйони біткоїнів: доларові мільйонери, які ними не стали, розповіли свої невигадані історії

Стефан Томас, програміст із Сан-Франциско

В його електронному гаманці зараз знаходиться 7002 біткоїни. Однак чоловік записав пароль до нього на клаптику паперу, який давно загубився. Загалом власник цифрового гаманця має десять спроб на те, щоб увійти до нього. Після десятої спроби гаманець блокується назавжди, і в нього вже не увійде ніхто й ніколи. Томас використав уже вісім спроб.

Чоловік прокрутив у голові десятки різних комбінацій, які він міг би десять років тому застосувати до своєї скриньки з біткоїнами. Але жодна комюбінація не підійшла. А спроб зосталось у нього лише дві. Якби Стефан міг сьогодні отримати доступ до гаманця, він став би власником 220 мільйонів доларів.

Джеймс Хауеллс із Британії

Британець у 2017 році викидав у сміття відпрацьований жорсткий диск із компютера. Однак щось там наплутав і викинув диск, на якому були його біткоїни. Коли чоловік схаменувся, було вже надто пізно: його біткоїни вже десь лежали на міському звалищі під грудою непотребу.

Хауеллс звернувся до міської влади із проханням дозволити йому розкопати звалище. Однак муніципалітет такого дозволу не дав. На той час втрачені ним гроші становили 127 мільйонів доларів. Тепер, звісно, це була би ще більша сума.

Габріель Ебеда, бізнесмен з Барбадосу

Габріель мав 800 біткоїнів, які втратив після того, як колега відформатував ноутбук, на якому зберігався пароль від гаманця.

Тепер усі ці паролі більше ніде не можна дізнатись і не можна відновити. Абсолютна конфіденційність закладена в самих принципах існування криптовалюти. Таким чином, усі ці власники 4 мільйонів біткоїнів втратили свої гроші безповоротно.

Нагадаємо, американський фіннагляд попередив співвітчизників щодо ненадійності криптовалют. Там заявляють, що біткоїн може луснути, мов мильна бульбашка.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
Тіна Кароль і Потап поцілувалися на сцені нового розважального шоу
Тіна Кароль і Потап стали ведучими нового шоу “Ліпсінк Батл“, в якому українські артисти будуть перевтілюватися в світових зірок і зображати їх на сце...
Як можна буде купити долари: в Україні змінюються правила продажу валюти
Незабаром в Україні долари та іншу валюту будуть купувати за новими правилами. Нововведення торкнуться юридичних осіб. За інформацією, яку озвучив ...
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...