Viber запустив нову корисну функцію

Viber запустив нову корисну опцію, яка стане в нагоді всім користувачам, особливо постачальникам товарів і послуг. Тепер абоненти месенджера зможуть обмінюватися збереженими файлами, відправляючи бізнес-повідомлення з прикріпленими чеками, виписками по рахунках, гарантійними талонами та іншими документами, без необхідності запиту електронної пошти та переходу в сторонні додатки.

Viber запустив нову корисну функцію - today.ua

Все це буде доступно за допомогою опції File Sharing. Споживачі продукції тепер зможуть через Viber уточнити характеристики придбаного товару, нюанси його установки, процедуру експлуатації, тощо. Такого роду звернення можна підкріплювати фото- і відеофайлами.

Обмін документами буде двостороннім. Клієнти також зможуть обмінюватися з компаніями своєї інформацією. Таким чином, всі робочі питання можна буде вирішувати в максимально стислі терміни. Viber запустив нову корисну функцію File Sharing підтримує всі спеціалізовані графічні і текстові файли. Обмеження існує лише для розміру файлу - максимум 25 Мб. Розробники запевняють, що всі відправлені документи захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням, і у Viber немає доступу до інформації, що передається в повідомленнях і файлах.

Раніше повідомлялося, що Viber запустив нову функцію "Платежі в чат-ботах", яка дозволяє всім користувачам використовувати додаток для покупки товарів і послуг, здійснюючи платежі через Google Pay, або іншу доступну платіжну систему.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com