Xiaomi ввела заборону на сервіси Google для ряду смартфонів

Xiaomi заборонила користувачам своїх смартфонів самостійно встановлювати сервіси Google (GSM). Незважаючи на численні скарги людей, компанія вже не буде змінювати свої вимоги, повідомляє Gizmochina.

Xiaomi ввела заборону на сервіси Google для ряду смартфонів - today.ua

Після останнього оновлення Xiaomi до MIUI 12,5, у користувачів почалися проблеми з установкою додатків від Google.

Представники компанії заявили, що тепер Xiaomi не зможе надавати можливість самостійної установки GSM через ряд вимог, про які користувачам не повідомляється.

На даний момент йдеться поки про китайські версії смартфонів Xiaomi. Оскільки більшість гаджетів в Китаї не підтримують GMS, так як ці сервіси заборонені в країні, то і Xiaomi не могла вчинити інакше.

Моделі смартфонів для користувачів інших країн продовжать підтримувати всі сервіси Google. Xiaomi ввела заборону на сервіси Google для ряду смартфонів Деякі користувачі відзначили, що нові обмеження стосуються смартфонів Redmi K30 Ultra і Redmi 10X, і тільки на території ринку Китаю.

Кілька тижнів тому Xiaomi і ще 10 китайських компаній були внесені до чорного списку США. Це в першу чергу спричинило за собою заборону на взаємодію з американськими корпораціями, серед яких і Google.

Раніше повідомлялося, що компанія Xiaomi представила універсальну бездротову зарядку, яка працює на відстані декількох метрів.

ДЖЕРЕЛОferra.ru