Xiаomi знизить ціни на бюджетні смартфони вже в лютому

Xiaomi зробить нові бюджетні моделі смартфонів ще дешевше для своїх клієнтів. Уже в лютому вартість смартфонів Redmi Note 10 впаде в ціні, що змусить конкурентів захвилюватися.

Xiаomi знизить ціни на бюджетні смартфони вже в лютому - today.ua

За словами виробника, "агресивні" ціни на смартфони будуть встановлені поки тільки в Індії. Якою буде цінова політика в інших регіонах поки не зрозуміло, не виключено, що вартість смартфонів від цього виробника на певні моделі впаде і в Європі. Xiaomi представить нові моделі в лінійці Redmi Note 10 вже в найближчі тижні. Це будуть смартфони Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 Pro 4G і Redmi Note 10 Pro 5G. Xiаomi знизить ціни на бюджетні смартфони вже в лютому Також днями глава Xiaomi підтвердив вихід довгоочікуваного смартфона Mi Mix 4 і назвав терміни його релізу. Вихід новинки очікується до кінця 2021 року. Інноваційний смартфон буде мати підекранну фронтальну камеру, гнучкий або загнутий з усіх чотирьох сторін дисплей і екран-водоспад.

Xiaomi також готується до випуску в цьому році нового покоління фірмових планшетів, які з'являться на ринку вже в другому кварталі 2021 року.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi представила універсальну бездротову зарядку, яка може одночасно заряджати кілька девайсів.

ДЖЕРЕЛОferra.ru