Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо

Автор: Лобанова Єлизавета

Vodafone автоматично підключає своїм клієнтам послугу автоматичного зняття коштів з мобільного рахунку після закінчення дії місячного пакета послуг. Клієнти незадоволені тим, що з них знімають гроші, і хочуть відключити дану послугу, але зробити це їм не вдається.

Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо - today.ua

Один з абонентів Vodafone звернувся з подібним проханням в коментарях на Facebook під публікацією про черговий вигідний тарифний план мобільного оператора.

"Добрий день! Як відключити послугу автоматичного зняття коштів після закінчення дії пакета? Вона мені не потрібна, я не хочу, щоб з мене знімали щодня по 7 грн. Ви підключили послугу, яка мені не потрібна і знімаєте за це гроші. В який ваш відділ звернутися, щоб мені відключили автоматичне зняття коштів з рахунку? ", - написав клієнт Vodafone.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо Чоловікові відповіли, що за умовами всіх тарифних планів, в разі несплати за наступний місяць, 7 гривень з рахунку буде знімати автоматично. Подобається це чи ні абонентам, але такі умови всіх тарифів. У разі будь-яких змін Vodafone сповістить своїх абонентів про них. Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо Якщо у вас закінчилися гроші на рахунку, відправте СМС будь-якого змісту на номер 5010, і вам буде підключений пакет послуг в розмірі 20 грн. Після поповнення рахунку дана сума буде списана.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Раніше повідомлялося, які послуги Vodafone під час карантину стали ще більш затребуваними серед абонентів.