Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо

Vodafone автоматично підключає своїм клієнтам послугу автоматичного зняття коштів з мобільного рахунку після закінчення дії місячного пакета послуг. Клієнти незадоволені тим, що з них знімають гроші, і хочуть відключити дану послугу, але зробити це їм не вдається.

Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо - today.ua

Один з абонентів Vodafone звернувся з подібним проханням в коментарях на Facebook під публікацією про черговий вигідний тарифний план мобільного оператора.

"Добрий день! Як відключити послугу автоматичного зняття коштів після закінчення дії пакета? Вона мені не потрібна, я не хочу, щоб з мене знімали щодня по 7 грн. Ви підключили послугу, яка мені не потрібна і знімаєте за це гроші. В який ваш відділ звернутися, щоб мені відключили автоматичне зняття коштів з рахунку? ", - написав клієнт Vodafone.

Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо Чоловікові відповіли, що за умовами всіх тарифних планів, в разі несплати за наступний місяць, 7 гривень з рахунку буде знімати автоматично. Подобається це чи ні абонентам, але такі умови всіх тарифів. У разі будь-яких змін Vodafone сповістить своїх абонентів про них. Vodafone знімає додаткові гроші з рахунків клієнтів: відключити послугу неможливо Якщо у вас закінчилися гроші на рахунку, відправте СМС будь-якого змісту на номер 5010, і вам буде підключений пакет послуг в розмірі 20 грн. Після поповнення рахунку дана сума буде списана.

Раніше повідомлялося, які послуги Vodafone під час карантину стали ще більш затребуваними серед абонентів.